brp@biuro.stargard.pl

Oferujemy:

img

O nas

Działalność Kancelarii Podatkowej trwa nieprzerwanie od 01 maja 1996 roku. Firma zarządzana jest przez doświadczonego doradcę podatkowego – Janusza Stańko, który posiada ponad 20-letnie doświadczenie w tym zakresie. Wiedza ta potwierdzona jest zdanym egzaminem w Ministerstwie Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych – nr zezwolenia 511/96 oraz wpis na listę Doradców Podatkowych nr 05477, prowadzoną przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych w Warszawie.

Doradca Podatkowy Janusz Stańko, oprócz ukończonych studiów podyplomowych w zakresie rachunkowości na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, posiada bogate doświadczenie praktyczne zdobyte podczas wieloletniej pracy w Urzędzie Skarbowym w Stargardzie Szczecińskim. Podstawą wiedzy jest również ponad 20-letnia praktyka w prowadzeniu Kancelarii Podatkowej.

Od początku prowadzonej przez Nas działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez Nas usług. Z większością Naszych klientów współpracujemy od początku istnienia firmy do chwili obecnej.

Zatrudniamy 12 osób, które cechują się dużym doświadczeniem oraz wiedzą niezbędną do służenia Państwu. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje w zakresie rachunkowości, podatków, ubezpieczeń społecznych, a także w sprawach związanych z płacami i kadrami.

Wysoką jakość świadczonych usług zapewniają możliwości, jakie stwarza Kancelaria - stałego dostępu do najnowszych publikacji oraz specjalistycznych serwisów informacyjnych.

Dla zapewnienia poczucia bezpieczeństwa Naszych klientów, Kancelaria ubezpieczona jest w Towarzystwie Ubezpieczeniowym GENERALI w zakresie odpowiedzialności cywilnej, jak i karno-skarbowej od zdarzeń związanych z prowadzoną działalnością.

Nasze atuty to:

  • Bogate doświadczenie;
  • Fachowość;
  • Rzetelność wykonywanej pracy;
  • Terminowość składanych deklaracji i dokonywanych rozliczeń;
  • Tajemnica dotycząca informacji o klientach Kancelarii;
  • Atrakcyjne ceny za świadczone usługi – w cenie zawarta jest wszelka pomoc z zakresu działalności Kancelarii;

mapa

ul. Letnia 26
73-110 Stargard
tel. +48 91 578 88 68
fax. +48 91 834 94 27

   

Copyright 2017 Biuro Rachunkowe Stargard Janusz Stańko
Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności

prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie książki przychodów i rozchodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego, prowadzenie ewidencji i rozliczeń VAT, sporządzanie sprawozdań finansowych, analiz ekonomicznych, obsługa kadrowo – płacowa pracowników oraz zleceniobiorców